BEECAM PROVĚŘENÍ VOZIDEL PŘED KOUPÍ - NAŠÍ PŘEDNOSTÍ JE ODLIŠNOST!

Jsme relativně nová firma na automobilovém trhu, jejímž předmětem podnikání je důkladná kontrola ojetého automobilu ještě před jeho koupí metodickými postupy předepsanými výrobcem vozidla. Kontrolní proces začíná křížovým prověřením původu a končí fyzickou kontrolou technického stavu u prodejce.  Naše služba je ve srovnání s ostatními podobně zaměřenými firmami podstatně efektivnější v mnoha níže uvedených aspektech.  

  1. Vzhledem k celoživotnímu profesnímu zaměření našich specialistů prověřujeme výhradně automobily značky Ford.
  2. Technický stav realisticky vyhodnocuje auto diagnostický specialista Jan Karnolt, který má více než dvacetileté zkušenosti jako technický školitel servisního teamu pro zastoupení značky Ford v ČR. Možná jej znáte jako „Honzu od Forda“ právě z instruktážního videa YouTube „Na co si dát pozor při nákupu ojetiny“.
  3. „Honza od Forda“ dohlíží osobně na každý prověřovaný automobil za použití aplikace Beecam (vzdálená přítomnost specialisty u vozidla).
  4. Prověření původu a historie vozidla provádíme porovnáním certifikátu CEBIA (samozřejmá součást našeho „Odborného posudku“) se záznamy v databázích elektronického Technického Informačního Systému FORD.
  5. V další fázi evidenční přípravy hodnotíme dodržování servisních intervalů jak v parametru proběhu (nájezdu kilometrů), tak v oblasti dodržování rozsahu výrobcem předepsaných servisních úkonů. Často se setkáváme s vozidly, u nichž byl prováděn pouze základní servis a nákladné položky jako například výměna oleje a filtru PowerShift se vůbec neprováděly!
  6. Následná fyzická technická prohlídka obsahuje dalších 90 kroků odborného prověření.
  7. Vzhledem k dokonalé znalosti moderních technologií zaměřujeme pozornost na nejsofistikovanější vozidlové systémy a jejich funkce.
  8. Na základě mnohaletých zkušeností provádíme specifické testy provozních náplní (oleje, kapaliny, AdBlue), opotřebení agregátů (motor, brzdy, převody) i celkové kondice (dobíjení, klimatizace, emise) atd.

Po vyhodnocení výsledků komplexní prohlídky dostává náš zákazník Odborný posudek technického stavu vozidla včetně fotografií a výsledků měření. Součástí Odborného posudku je protokol o prověření totožnosti a historie vozidla od společnosti Cebia, spol. s.r.o., jelikož naše společnost Beecam Solutions s.r.o. je jejím autorizovaným pracovištěm. 

Odborný posudek v závěru obsahuje naše doporučení, zda příslušné vozidlo koupit či nekoupit.

Cílem naší služby je ochránit Vaše peníze. Koupě ojetého automobilu sebou obvykle přináší rizika, týkající se jeho skutečného technického stavu. Dnes už při výběru ojetého vozu většinou nestačí vzít si s sebou kamaráda „odborníka“, který vůz zkušenějším okem okoukne, případně posoudí po krátké zkušební jízdě. Zejména v poslední době díky enormním počtům dovážených ojetin a čarování s jejich minulostí je prověření ojetého auta před koupí velmi důležité. Možná rizika se tak dají do značné míry minimalizovat.

V případě, že se chystáte ke koupi ojetého vozu Ford, tak nás kontaktujte na tel. 602 302 907.

Více informací na www.beecam.cz a  https://beecamsolutions.cz/provereni-auta-pred-koupi/