Vyřešení složitých případů

specifikace služeb

Vyřešení Složitých případů

Díky okamžitému propojení se specialistou Beecam, vyřešíte komplikované případy rychleji a efektivněji. Vyvarujete se zbytečných chyb a máte se na koho obrátit.

NÁZORY odborníků?

“Jako někdejší autor učebnic a specializované literatury “Technologie oprav automobilů” a “Diagnostika motorových vozidel” pro automechaniky považuji službu společnosti Beecam za jeden z revolučních kroků ke zlepšování úrovně autoopravárenství.”

Karel Beránek Motoristický publicista

“Na projektu Beecam je vidět, že opravárenský trh nezůstane bez pomoci při složitých diagnostických opravách. V dnešní době není možné udržovat si odpovídající technické vzdělání napříč celým trhem. A to ještě nenastoupila vozidla s autonomními prvky a elektromobily.”

Josef Förster Carparts specialist

“Beecam vznikl jako odpověď na potřeby ze strany autoservisů a jejich majitelů. Všichni se pohybují ve stejném prostředí – nedostatek kvalifikovaných lidí, nová auta, nové technologie, rychle měnící se prostředí a zákazníci požadující rychlost, kvalitu a transparentnost.”

Jan Laube CEO, Co-owner

“Jako uznávaný technický odborník v oblasti vzdělávání mechaniků a diagnostiků, vnímám službu Beecam jako jediné řešení dnešní situace v autoopravárenství. Lidé nemají čas ani dovednosti, nalézt správné informace v reálném čase. Poradit se s odborníkem je jedinou cestou.”

Jan Karnolt Technical Trainer, Co-owner