Co děláme?

"You can’t build a reputation on what you are going to do."
Henry Ford

Revitalizace firem

Většina firem se v jisté fázi svého podnikání dostane do situace, kdy se přestane věnovat rozvoji a začíná nenápadně stagnovat.
To je pro firmu často likvidační a bez zásahu zvenčí, není jak dostat přirozenou cestou firmu ze stagnace, ať chce majitel sebevíc. Právě takovéto situace umíme řešit. Poslechněte si náš podcast na téma Revitalizace.

compgraph

Generační obměna

Této výzvě dnes čelí mnoho firem, jejichž majitelé přes 30 let budovali firmu a kvalitní službu pro své zákazníky. Přijde ale chvíle, kdy je čas předat žezlo nástupci či zvážit prodej nebo pronájem firmy. Víme jak na to. Poslechněte si náš podcast na téma Generační obměna.

Automatizace procesů

Máte správně a efektivně nastavené procesy ve vaší firmě?  Používáte moderní systémy, abyste snížili náklady? Trh je dnes přesycen nabídkami různého druhu, z nichž vybrat si ty správné, vhodné pro vaše podnikání, není vůbec snadné. Rádi vám poradíme a pomůžeme nastavit správné procesy a systémy pro jejich následné fungování. 

Technická podpora autoservisům

Pomocí Beecam technologie naši specialisté komunikují s diagnostiky a mechaniky vzdálenými i stovky kilometrů a pomáhají autoservisům efektivně řešit málo běžné a komplikované opravy vozidel. Neztrácejte čas a peníze, pořiďte si Beecam komunikační sadu a mějte specialistu vždy po ruce.

Rozšířená realita Beecam

Poradenství na dálku je součástí automatizace procesů a dosažení větší efektivity vaší firmy. Moderní komunikační technologie jsou aktuálním trendem dnešní doby a využití rozšířené reality přináší mnoho výhod. Váš pracovník se propojí se specialistou, který vidí a slyší, vše co je potřebné, a je připraven ihned pomoci. Neztrácejte čas a peníze zbytečným a náhodným hledáním nebo čekáním na příjezd specialisty.