Poznejte nás

Budujeme poradenskou agenturu budoucnosti.​

Využíváme nejmodernější technologie jako je Augmented reality (rozšířená realita), nástroje a systémy pro zefektivnění procesů, moderní řídící systémy, software a hardware pro automatizaci procesů.

Každý projekt stojí na správně vybraných lidech. Náš tým je složen z odborníků s dlouholetou praxí v oboru automotive, kteří jsou připraveni vám pomoci. Podle stejného klíče postupujeme ve firmách, kterým pomáháme nastavit kormidlo tím správným směrem.

Jan Karnolt

Zakladatel a specialista na autodiagnostiku

Automobilový technický expert a specialista na diagnostiku vozidel. Pokud si někdo neví s autem rady, tak velmi často končí u něho. Má za sebou dlouholetou praxi, v automobilové branži se pohybuje více jak 30 let. Je specialistou na Fordy, více jak 20 let působil jako odborný technický školitel ve společnosti Ford.

Ve společnosti Ford Motor Company byl mediálně prezentován jako „Honza od Forda“ – reálně existující odborník na technologie uvedené značky a jejich servis. Začínal „od píky“ jako mechanik a karosář, pracoval jako mistr dílny a od roku 1998 se specializuje na diagnostiku vozidel, zejména pak na emisní systémy spalovacích motorů. Vzhledem k neustávajícímu zájmu o automobilovou problematiku a průběžnému vzdělávání v oblasti moderních technologií si udržuje široký přehled potřebný k expertnímu posouzení užitných vlastností a efektivity provozu nejmodernějších systémů. Je společníkem ve společnosti Beecam Solutions s.r.o., kde poskytuje odborné poradenství pro technický personál i technickou podporu pro prodejce. Jako expert také spolupracuje na řešení technicky komplikovaných případů se soudními znalci v roli konzultanta. Jakožto specialista na emisní a bezpečnostní systémy moderních automobilů komentuje občas jejich aktuální stav a s nimi související manipulace pro Českou televizi. Auta jsou jeho životem a diagnostika vozidel je více jeho zálibou než pouhou prací.

Michael Karnolt

Společník & jednatel společnosti

Stojí za procesy integrace Beecam technologie do praxe a zajišťuje software i hardware podporu. Koordinuje obchodní aktivity společnosti a akvizici. Vyhledávání nových obchodních míst a vzdělávání technických specialistů pro co nejefektivnější použití Beecam technologie v praci je jeho specializace. Ve spojení se svým otcem založil a vybudoval společnost Carnolt Company zaměřenou na dovoz a servis vozidel.

V dnešní době se aktivně věnuje i oboru finanční osvěty a rozšiřování pobočkové sítě nejsilnější finanční skupiny Partners. Zkušenosti a know-how z těchto aktivit využíváme ve prospěch našich klientů v oblasti finanční revitalizace. Hovoří anglicky a německy a vyjednává pro naše zákazníky lepší podmínky se zahraničními partnery.

Jan Laube

Společník & jednatel společnosti

Vytváří firemní strategii a řídí veškeré obchodní aktivity společnosti. Více jak 30 let se pohybuje v automobilové branži a nasbíral mnoho znalostí a zkušeností od výroby až po obchod a řízení firem. Začínal jako mistr v lisovně v automobilce Škoda, prošel výrobou vozidel a následně působil na mnoha manažerských pozicích. Více jak 25 let pracoval ve společnosti Ford.

Ve Fordu působil jako Obchodní ředitel, ředitel Poprodejních služeb, výkonný ředitel Ford Credit a 11 let vedl český Ford jako Generální ředitel. Své znalosti a zkušenosti získané v automobilové branži předává formou poradenství svým klientům a pomáhá majitelům a ředitelům firem pod názvem Revitalizace s komplexním obchodním, ekonomickým a manažerským rozvojem jejich společností.

Matouš Brabenec

Technik prověřování vozidel

Provádí kontrolu a prověření vybraných vozidel přímo na místě. Studuje VŠ a má rád auta a vše co se aut týká. Vzdělává se v technice a nových technologiích, správných servisních postupech a pracuje jako servisní technik. Má u sebe komunikační sadu Beecam a s naším technickým expertem Janem Karnoltem je při kontrole vozidel aktivně ve spojení.

Jelikož je z nás Matouš nejmladší a má k online světu nejblíže, nové příspěvky a články na našem Beecam blogu jsou čerpány z různých zdrojů, vždy podléhají úpravě, kterou zajišťuje právě Matouš.

Beecam podcast | Poslechněte si nás