Prověření auta
před koupí

Naše kontrola zahrnuje 100+ kontrolních úkonů dle technických postupů a norem výrobce Ford. Výstupem je „Odborný posudek technického stavu vozidla“ včetně fotografií a naměřených hodnot.

Pomáháme lidem investovat své peníze pouze do kvalitního a technicky prověřeného vozidla. Nákup vozu, byť ojetého, je nemalou investicí a je dobré vědět předem, co kupujete. Ne všechna ojetá auta jsou v dobrém stavu a je lepší se jich vyvarovat. U každého kupovaného auta je dobré znát skutečný technický stav a jaké případné servisní kroky Vás po nákupu čekají.

Proces prověření auta

Základem všeho je komunikace a transparentní jednání. O každém kroku informujeme předem, jsme stále na telefonu a k dispozici.

I. platba

II. platba

III. platba

Odborný posudek technického stavu vozidla

Po prověření od nás obdržíte odborný posudek obsahující všechny informace potřebné pro správné rozhodnutí, zda vozidlo zakoupit a jaký rozsah servisu vás čeká. Posuďte sami, zda chcete ještě někdy kupovat auto naslepo.

Náhled posudku naleznete níže. Zahrnuje 100+ kontrolních úkonů dle technických postupů a norem výrobce.

Ceník

Prověření určeného vozidla specialistou diagnostikem na místě. Používáme značkovou diagnostiku i měřící přístroje a technologii Beecam pro vzdálený přístup a spojení s naším technickým expertem. Prověřujeme vozidla do 10 let stáří.

  1. Platba | Ověření VIN a totožnosti vozidla – 2 990 Kč s DPH
  2. Platba | Příprava na kontrolu vozidla na místě a komunikace s prodejcem – 7 500 Kč s DPH
  3. Platba | Prověření vozidla technikem na místě a odborný posudek technického stavu vozidla – 7 500 Kč s DPH

Zjištění dostupné servisní historie a záznamů prohlídek, kontrola vozidla dle VIN a záznamů v autorizovaných servisech, osobní prohlídka specialistou přímo na místě a vytvoření podrobného odborného posudku technického stavu vozidla.

Prověření v okruhu 350 km od Líbeznic (celková trasa do 700 km). Při delší trase počítáme 18 Kč/km s DPH.

17 990 Kč (s DPH)
14 868 Kč (bez DPH)

  1. Platba | Vyhledání a zajištění dostupných informací – 6 990 Kč s DPH

Podrobné vyplnění dotazníku a specifikace všech parametrů vozidla se specialistou. Víme, které motorizace a systémy jsou vhodné a které nikoli.

Nalezneme pro vás to správné auto a zajistíme vám všechny dostupné informace o jeho historii, stavu a záznamech v servisních knížkách.

6 990 Kč (s DPH)
5 777 Kč (bez DPH)

  1. Platba | Ověření VIN a totožnosti vozidla – 2 990 Kč s DPH
  2. Platba | Vyhledání vozidla a zajištění dostupných informací a příprava na kontrolu vozidla a komunikace s prodejcem – 9 500 Kč s DPH
  3. Platba | Prověření vozidla technikem na místě a odborný posudek technického stavu vozidla – 7 500 Kč s DPH

Vyhledání a vytipování tří vhodných vozidel dle domluvené specifikace. Zjištění dostupné servisní historie a záznamů prohlídek, kontrola vozidla dle VIN a záznamů v autorizovaných servisech, osobní prohlídka specialistou přímo na místě a vytvoření podrobného odborného posudku technického stavu vozidla.

Prověření v okruhu 350 km od Líbeznic (celková trasa do 700 km). Při delší trase počítáme 18 Kč/km s DPH.

19 990 Kč (s DPH)
16 446 Kč (bez DPH)

Jan Laube

Nejsme korporát. Dovoláte se nám napřímo.