Technická podpora

Díky využití moderních technologií, umíme být na více místech najednou.

Situace na trhu je všude stejná

NEDOSTATEK KVALIFIKOVANÝCH PRACOVNÍKŮ

Nevyužití plné kapacity servisů. Nedostatečná motivace personálu podávat lepší výsledky a zlepšovat se. Prostředí, které vede ke kolapsu firemní kultury a odklonu zákazníků.

NOVÉ TECHNOLOGIE
NÁSTUP AUTOMATIZACE
TLAK NA VZDĚLÁNÍ

Extrémně rychlý nástup nových technologií a tím obrovský tlak na vzdělávání. Využití nákladných externích školení ztrácí smysl, často se minou účinkem a nepřinesou navýšení příjmu.

EFEKTIVITA
FIREMNÍCH
NÁKLADŮ

Čas jsou peníze a každý majitel firmy chce vědět, zda platí své zaměstnance za čas, který mu přinese nárůst obratu, příjmů a v konečném hledisku zisk.
Při využití naší technologie máte jistotu.

Efektivní audio-vizuální komunikace mezi pracovníkem a specialistou vede k vyřešení případu okamžitě.

Specialista na místě, vzdálená přítomnost, „teleport“, létající doktor neustále k dispozici? Ať to nazveme jakkoli, je jasné, že technologie Beecam je budoucnost.

Hlavní přidanou hodnotou je specialista, který v živém přenosu komunikuje s pracovníkem a obsluhuje prvky rozšířené reality. Pracovník se tak může na 100% věnovat své činnosti a přitom má specialistu k ruce. Vše je evidováno a zaznamenáno pro budoucí použití ať už v rámci vzdělávání, nebo pro evidenci a vyhodnocení postupů a práci s daty.

Technické poradenství na dálku je další cestou k automatizaci procesů a větší efektivitě vaší firmy. Moderní komunikační technologie jsou nedílnou součástí dnešní doby a jejich využití přináší mnoho výhod. Vyberte si jedno z našich Beecam zařízení a propojte vašeho pracovníka se specialistou v době, kdy potřebujete vyřešit urgentní problém. Váš pracovník se jedním stiskem propojí se specialistou, který vše, co je potřebné vidí a slyší a je připraven ihned pomoci. Neztrácejte čas a peníze zbytečným a náhodným hledáním nebo čekáním na příjezd specialisty.

Hlavní výhody aplikace Beecam

Efektivita

Komplikované opravy vyřešíte rychle, efektivně a bez zbytečného bádání a metody pokus/omyl

Znalosti

Rozšiřuje teoretické vzdělání praktickým tréninkem efektivní prací na reálném případu

Data

Plná kontrola nad konkrétními zakázkami, realizovanými s Beecam od počátku až do konce

Personál

Posiluje váš tým o profesionálního technika a diagnostika - vám odpadají náklady na jeho vzdělávání